Mini cargo trailer

Aerodynamisk lille lukket trailer fra Euroline

Eurolines 2xx serie og 300 modeller af mini cargo trailere måler kun 90 cm i højden og med en tilladt totalvægt på 750 er de idéelle til de små behov. Som lille lukket trailer fungerer de perfekt og har særdeles gode køreenskaber og brændstoføkonomi til eksempelvis lange ture. Er du træt af at sidde klemt under bagage på bagsædet når I skal i sommerhus? Så overvej en Mini Cargo trailer fra Euroline.

Traileren kan Tempo-100 godkendes og det hjælper vi naturligvis gerne med i forbindelse med købet.

Euroline 200 cargotrailer22.995,- DKK
På lager
Euroline 200 cargotrailer
Totalvægt750 kg
Last528 kg
Ladmål (indv.)203x110x90 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
22.995,- kr.
Nyhed
Euroline 210 cargotrailer m/tagstativ27.495,- DKK
På lager
Euroline 210 cargotrailer m/tagstativ
Totalvægt750 kg
Last528 kg
Ladmål (indv.)203x110x90 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
27.495,- kr.
Euroline 260 cargotrailer25.495,- DKK
På lager
Euroline 260 cargotrailer
Totalvægt750 kg
Last495 kg
Ladmål (indv.)253x110x90 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
25.495,- kr.
Nyhed
Euroline 260 cargotrailer med vindue og sidedør37.495,- DKK
På lager
Euroline 260 cargotrailer med vindue og sidedør
Totalvægt750 kg
Last444 kg
Ladmål (indv.)253x110x90 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler1
37.495,- kr.
Nyhed
Euroline 300 cargotrailer m/tagstativ36.995,- DKK
På lager
Euroline 300 Cargotrailer m/tagstativ
Totalvægt750 kg
Last498 kg
Ladmål (indv.)300x110x90 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
36.995,- kr.
Nyhed
Euroline 300 Cargotrailer m/tagstativ og bremser40.995,- DKK
På lager
Euroline 300 Cargotrailer m/tagstativ og bremser
Totalvægt750 kg
Last402 kg
Ladmål (indv.)300x110x90 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler1
40.995,- kr.
Euroline 300 Cargotrailer med sidedør32.995,- DKK
På lager
Euroline 300 Cargotrailer med sidedør
Totalvægt750 kg
Last428 kg
Ladmål (indv.)300x110x90 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
32.995,- kr.
Nyhed
Silverline Maxi49.995,- DKK
Ikke på lager
Silverline Maxi
Totalvægt750 kg
Last360 kg
Ladmål (indv.)320x150x150 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
49.995,- kr.

Mere om Mini cargo trailer

Har du spørgsmål?

Se også beboelsesvogn og skurvogn.

100.000+ solgte trailers
Billig finansiering
Kundetilpassede løsninger
Levering i hele landet