Cargo trailer 750 kg

Når du har brug for pålidelig transportkapacitet, er en cargo trailer på 750 kg et fremragende valg. Hos Selandia tilbyder vi et udvalg af cargo trailere, der opfylder dine behov for robusthed og praktisk anvendelighed. Denne guide hjælper dig med at vælge den rigtige model blandt vores topmodeller.
Euroline 300 Cargotrailer med sidedør32.995,- DKK
På lager
Euroline 300 Cargotrailer med sidedør
Totalvægt750 kg
Last428 kg
Ladmål (indv.)300x110x90 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
32.995,- kr.
SÆRTILBUD
Handy 201-VT1 CargotrailerFØR 25.545,- DKKNU 21.545,- DKK
På lager
Handy 201-VT1 cargotrailer
Totalvægt750 kg
Last552 kg
Ladmål (indv.)201x101x83 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
FØR 25.545,- NU 21.545,- kr.
Handy 211B-VT1 Cargotrailer25.995,- DKK
Ikke på lager
Handy 211B-VT1 cargotrailer
Totalvægt750 kg
Last510 kg
Ladmål (indv.)211x126x83 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler1
25.995,- kr.
Nyhed
Silverline Maxi49.995,- DKK
På lager
Silverline Maxi
Totalvægt750 kg
Last360 kg
Ladmål (indv.)320x150x150 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
49.995,- kr.
Nyhed
TF 250-1300 cargo m/rampe og glasfiberlåg35.995,- DKK
På lager
TF 250-1300 cargo m/rampe og glasfiberlåg
Totalvægt1300 kg
Last866 kg
Ladmål (indv.)250x134x126(90+36) cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler1
35.995,- kr.
Nyhed
TF 250-750 cargo m/døre og glasfiberlåg27.995,- DKK
På lager
TF 250-750 cargo m/døre og glasfiberlåg
Totalvægt750 kg
Last406 kg
Ladmål (indv.)250x134x126(90+36) cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
27.995,- kr.
Nyhed
TF 250-750 cargo m/rampe og glasfiberlåg29.995,- DKK
På lager
TF 250-750 cargo m/rampe og glasfiberlåg
Totalvægt750 kg
Last390 kg
Ladmål (indv.)250x134x126(90+36) cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
29.995,- kr.
SÆRTILBUD
TF 250-750 cargotrailer m/døreFØR 26.995,- DKKNU 25.995,- DKK
På lager
TF 250-750 cargotrailer m/døre
Totalvægt750 kg
Last345 kg
Ladmål (indv.)250x125x150 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
FØR 26.995,- NU 25.995,- kr.
TF 250-750 cargotrailer m/døre og 1 sideklap33.995,- DKK
På lager
TF 250-750 cargotrailer m/døre og 1 sideklap
Totalvægt750 kg
Last331 kg
Ladmål (indv.)250x125x150 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
33.995,- kr.
TF 250-750 cargotrailer m/døre og 2 sideklapper38.795,- DKK
På lager
TF 250-750 cargotrailer m/døre og 2 sideklapper
Totalvægt750 kg
Last300 kg
Ladmål (indv.)250x125x150 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
38.795,- kr.
Nyhed
TF 250-750 cargotrailer m/døre og bremser30.995,- DKK
Ikke på lager
TF 250-750 cargotrailer m/døre og bremser
Totalvægt750 kg
Last281 kg
Ladmål (indv.)250x125x150 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler1
30.995,- kr.
TF 250-750 cargotrailer m/rampe28.995,- DKK
På lager
TF 250-750 cargotrailer m/rampe
Totalvægt750 kg
Last305 kg
Ladmål (indv.)250x125x150 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
28.995,- kr.
TF 250-750 lille cargotrailer med rampe og stor sideklap37.995,- DKK
På lager
TF 250-750 cargotrailer m/rampe og sideklap
Totalvægt750 kg
Last322 kg
Ladmål (indv.)250x125x150 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
37.995,- kr.
TF 250-750 cargotrailer special m/rampe34.995,- DKK
På lager
TF 250-750 cargotrailer special m/rampe
Totalvægt750 kg
Last288
Ladmål (indv.)250x125x180 cm
BremserNej
Hjul13"
Aksler1
34.995,- kr.
100.000+ solgte trailers
Billig finansiering
Kundetilpassede løsninger
Levering i hele landet