Maskintrailer 3500 kg

Leder du efter en maskintrailer på 3500 kg? En maskintrailer er en robust konstrueret trailer, der er designet med henblik på transport af tungt materiel. Her på siden finder du vores vidtfavnende udvalg af maskintrailere på 3500 kg, og er du i tvivl om, hvad du leder efter, så kan du få lidt inspiration længere nede.
Djumbo 3500-620 bred maskintrailer m/3 aksler100.995,- DKK
Ikke på lager
Djumbo 3500-620 bred maskintrailer m/3 aksler
Totalvægt3500 kg
Last2264 kg
Ladmål (indv.)617x247x35 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler3
100.995,- kr.
SÆRTILBUD
BAT 3500-390x190 stærk maskintrailerFØR 77.995,- DKKNU 72.995,- DKK
På lager
BAT 3500-390x190 maskintrailer
Totalvægt3500 kg
Last2341 kg
Ladmål (indv.)390x190 cm
BremserJa
Hjul14"
Aksler3
FØR 77.995,- NU 72.995,- kr.
Carax 3 3500-540 autotrailer med ramper63.995,- DKK
Ikke på lager
Carax 3 3500-540 autotrailer
Totalvægt3500 kg
Last2655 kg
Ladmål (indv.)540x207
BremserJa
Hjul13"
Aksler3
63.995,- kr.
Djumbo 3500-430 maskintrailer m/2 aksler 71.995,- DKK
På lager
Djumbo 3500-430 maskintrailer m/2 aksler
Totalvægt3500 kg
Last2578 kg
Ladmål (indv.)430x210x35 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler2
71.995,- kr.
Djumbo 3500-520 bred maskintrailer m/3 aksler88.995,- DKK
På lager
Djumbo 3500-520 bred maskintrailer m/3 aksler
Totalvægt3500 kg
Last2394 kg
Ladmål (indv.)517x247x35 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler3
88.995,- kr.
Djumbo 3500-530 maskintrailer m/3 aksler84.395,- DKK
På lager
Djumbo 3500-530 maskintrailer m/3 aksler
Totalvægt3500 kg
Last2472 kg
Ladmål (indv.)517x210x35 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler3
84.395,- kr.
SÆRTILBUD
Nyhed
Falke 3500-298x154 maskintrailerFØR 48.995,- DKKNU 45.995,- DKK
På lager
Falke 3500-298x154 maskintrailer
Totalvægt3500 kg
Last2837 kg
Ladmål (indv.)298x154 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler2
FØR 48.995,- NU 45.995,- kr.
SÆRTILBUD
Nyhed
Falke 3500-395x175 maskintrailer m/3 akslerFØR 59.995,- DKKNU 55.995,- DKK
Ikke på lager
Falke 3500-395x175 maskintrailer m/3 aksler
Totalvægt3500 kg
Last2723 kg
Ladmål (indv.)395x175 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler3
FØR 59.995,- NU 55.995,- kr.
SÆRTILBUD
Nyhed
Falke 3500-395x175 maskintrailer med justerbare køreramperFØR 55.995,- DKKNU 51.995,- DKK
På lager
Falke 3500-395x175 maskintrailer m/boogie
Totalvægt3500 kg
Last2719 kg
Ladmål (indv.)395x175 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler2
FØR 55.995,- NU 51.995,- kr.
SÆRTILBUD
Nyhed
Juki 3500-400 maskintrailerFØR 104.195,- DKKNU 99.195,- DKK
På lager
Juki 3500-400 maskintrailer
Totalvægt3500 kg
Last2366 kg
Ladmål (indv.)399x210x35 cm
BremserJa
Hjul13"
Aksler2
FØR 104.195,- NU 99.195,- kr.
SÆRTILBUD
MSX 3500-405 maskin- og autotrailerFØR 56.995,- DKKNU 46.995,- DKK
På lager
MSX 3500-405 maskin- og autotrailer
Totalvægt3500 kg
Last2880 kg
Ladmål (indv.)405x200 cm
BremserJa
Hjul12"
Aksler2
FØR 56.995,- NU 46.995,- kr.
SÆRTILBUD
Terrax 2 3500-294 maskintrailerFØR 57.995,- DKKNU 47.995,- DKK
På lager
Terrax 2 3500-294 maskintrailer
Totalvægt3500 kg
Last2770 kg
Ladmål (indv.)294x150x27 cm
BremserJa
Hjul12"
Aksler2
FØR 57.995,- NU 47.995,- kr.
Terrax 2 3500-394 maskintrailer52.995,- DKK
Ikke på lager
Terrax 2 3500-394 maskintrailer
Totalvægt3500 kg
Last2625 kg
Ladmål (indv.)394x180x27 cm
BremserJa
Hjul12"
Aksler2
52.995,- kr.
Terrax 2 3500-469 maskintrailer65.495,- DKK
På lager
Terrax 2 3500-469 maskintrailer
Totalvægt3500 kg
Last2425 kg
Ladmål (indv.)469x195x27 cm
BremserJa
Hjul12"
Aksler2
65.495,- kr.
SÆRTILBUD
Terrax 3 3500-394 maskintrailerFØR 64.995,- DKKNU 56.995,- DKK
På lager
Terrax 3 3500-394 maskintrailer
Totalvægt3500 kg
Last2595 kg
Ladmål (indv.)394x180x27 cm
BremserJa
Hjul12"
Aksler3
FØR 64.995,- NU 56.995,- kr.
Terrax 3 3500-394 maskintrailer m/150 cm rampe65.995,- DKK
Ikke på lager
Terrax 3 3500-394 maskintrailer m/150 cm rampe
Totalvægt3500 kg
Last2555 kg
Ladmål (indv.)394x180x27 cm
BremserJa
Hjul12"
Aksler3
65.995,- kr.
Terrax 3 3500-469 maskintrailer79.995,- DKK
På lager
Terrax 3 3500-469 maskintrailer
Totalvægt3500 kg
Last2425 kg
Ladmål (indv.)469x195x27 cm
BremserJa
Hjul12"
Aksler3
79.995,- kr.
100.000+ solgte trailers
Billig finansiering
Kundetilpassede løsninger
Levering i hele landet